Reference

Individuální koučink s Václavem Szakálem pro mě znamenal významnou pomoc a změnu v pracovním i v soukromém životě. Koučování s Václavem mohu každému velice doporučit a naše společnost bude s ním i nadále intenzivně spolupracovat.
Ing. Pavel Isteník, MBA Manager Technical Operations - Puls investiční s.r.o.
Václav Szakál je jedním z lidí, kteří jsou v mém životě inspirací. Zasvětil mě do tajů koučinku jako mentor koučinku a zároveň byl i mým koučem. Jeho lidský a intuitivní přístup je opravdu velmi příjemný na cestě sebepoznání. Dokázal mi pomoci velmi příjemnou formou nahradit návyky, které mi bránily k tomu, abych se ve svém životě dostal tam, kde jsem chtěl být.
Martin Poštaprofesionální kouč, zpěvák
Václav je citlivý a empatický kouč, mentor a trenér, jehož hlavní předností je schopnost přítomně klientovi naslouchat a provést ho vědomě životní změnou. Spolupráce s ním byla pro mě velmi obohacující a lidsky příjemná. Díky němu jsem si mnohé ve svém životě uspořádala, uvědomila si priority a získala vnitřní klid.
Radmila Pinkavová - JirkovskáŘeditelka sekce řízení lidských zdrojů - CET 21
Kurz naprosto předčil moje očekávání, nejen že jsem získala cenné zkušenosti a informace pro koučování, ale i věci, které můžu aplikovat v běžném životě.
Eliška Knotkováabsolventka RE Kouč
Tento kurz je na profesionální úrovni a dělaný srdcem, což mne nadchlo a za to velmi děkuji.
Renata Skalickáabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz byl zajímavý, informačně přínosný. Lektor je velmi ochotný, otevřený a snaží se předávat hodnotu. Určitě doporučuji.
Lucie Zelenáúčastnice tematického večera Jak se stát koučem