Individuální programy

3 cíle za 3 měsíce

3 cíle za 3 měsíce

Splňte si 3 své cíle, přání nebo sny během unikátní tříměsíční intenzivní spolupráce s námi. Během tohoto období dostanete plnou podporu, aby se vám naplnění cílů opravdu podařilo.

Více o "3 cíle za 3 měsíce"
Time Management ke spokojenosti

Time Management ke spokojenosti

Často zmiňované téma, byly o něm napsány stovky knih, každý lektor ho učí, ale stále jej málo lidí zvládá. Proč? Protože obecné poučky v tomto moc nefungují. Každý máme svůj svět a každý si musíme vytvořit vlastní návyky, jak pracovat s časem. Jdeme na to jinak...více v detailu kurzu.

Více o "Time Management ke spokojenosti"
Kariérní koučink a poradenství

Kariérní koučink a poradenství

Cítíte ve své práci spokojenost? Těšíte se každé ráno do práce? Zbývá vám po práci dostatek času a energie na vaši rodinu a koníčky? Máte práci svých snů? ... Pokud vám něco z těchto věcí schází, jsme tu pro vás a společně to napravíme v rámci našeho kariérního koučování.

Více o "Kariérní koučink a poradenství"
Vše pro úspěch při hledání práce

Vše pro úspěch při hledání práce

Všem, kteří chtějí udělat pro hledání své práce maximum, nabízíme podporu formou individuálního poradenství a asistence od zkušených odborníků. Od pomoci se sestavením CV až po trénink úspěšného zvládnutí pohovoru.

Více o "Vše pro úspěch při hledání práce"
Zvládám konflikt – Komunikace v konfliktních situacích

Zvládám konflikt – Komunikace v konfliktních situacích

Chcete zvládat konflikt? Dokonce tak, že dosáhnete svého a vaše vztahy nebudou narušeny? Naučíme vás to - od teorie až po osvojený komunikační návyk. Vlídný a lidský přístup pro váš osobní i pracovní život.

Více o "Zvládám konflikt – Komunikace v konfliktních situacích"