Co o nás říkají klienti

Ing. Pavel Isteník, MBA

Individuální koučink s Václavem Szakálem pro mě znamenal významnou pomoc a změnu v pracovním i v soukromém životě. Z pohledu soukromého života uvědomění si svých priorit, jasné vymezení privátního času a nastartování potřebných změn pro ještě větší radost a sebeuspokojení ze života. Z pohledu pracovního mi pomohl nalézt způsob, jak dlouhodobě pracovat se svým týmem, usadit sám sebe do nové role, změnit mnohá mentální nastavení a soustředit se na podstatné. Díky tomu jsem získal vnitřní pohodu, sebeuspokojení a vyrovnanost. Líbilo se mi, že jsem se cítil naprosto uvolněně, že jsem mu naprosto důvěřoval, že mě nechal mluvit, aktivně naslouchal, a hlavně že mě vedl k tomu, ať sám v sobě hledám řešení, aniž by mi doporučoval ta jeho. Koučování s Václavem mohu každému velice doporučit a naše společnost bude s ním i nadále intenzivně spolupracovat.

Ing. Pavel Isteník, MBA - Manager Technical Operations - Puls investiční s.r.o.

Martin Pošta

Václav Szakál je jedním z lidí, kteří jsou v mém životě inspirací. Zasvětil mě do tajů koučinku jako mentor koučinku a zároveň byl i mým koučem. Jeho lidský a intuitivní přístup je opravdu velmi příjemný na cestě sebepoznání. Dokázal mi pomoci velmi příjemnou formou nahradit návyky, které mi bránily k tomu, abych se ve svém životě dostal tam, kde jsem chtěl být.

V jeho přítomnosti jsem měl pocit důvěry, díky které jsem se mohl absolutně otevřít a ukázat svou zranitelnost. To se ukázalo jako zásadní při poznávání sám sebe.

Martin Pošta - profesionální kouč, zpěvák

Radmila Pinkavová - Jirkovská

Václav je citlivý a empatický kouč, mentor a trenér jehož hlavní předností je schopnost přítomně klientovi naslouchat a provést ho vědomě životní změnou. Spolupráce s ním byla pro mě velmi obohacující a lidsky příjemná. Díky němu jsem si mnohé ve svém životě uspořádala, uvědomila si priority a získala vnitřní klid.

Radmila Pinkavová - Jirkovská - Ředitelka sekce řízení lidských zdrojů - CET 21

Martin Růžička

Mám-li napsat stručnou referenci na spolupráci se Standou, napadá mě, že to není tak jednoduché...Stručnost totiž není na místě, protože mi neumožní vyjádřit to, čím vším jsem při jeho koučování prošel. Ale budiž, když stručně, tak stručně...Naše spolupráce mi umožnila, slovy počítačového experta, identifikovat a vyčistit balast vnitřní paměti bez nutnosti restartu celého procesoru. :) A to všechno podepřeno jeho neobyčejně lidským přístupem a záviděníhodnou životní energií. Jinými slovy díky Standovi mi koučink a jeho výsledky dávají smysl jak v profesním, tak i v soukromém životě.

Martin Růžička - Country Manager - COFACE

Tomáš Charvát

"... Mnohokrát jsem se (během koučování se Standou Nožinou) dostal do situace, kdy moje „úžasné“ řešení nefungovalo a stál jsem před otázkou jak dál. I když jsem si myslel, že už neexistuje další řešení, během koučovacího sezení jsem se s pomocí Standy vždy dostal dál a vymyslel další možnost, další řešení, které nakonec fungovalo. ...

…Pro mne to byla cesta k sebepoznání, stanovení priorit, utřídění myšlenek a v neposlední řadě k hledání řešení. Co je na tom všem ale nejkrásnější? Našel jsem si cesty a řešení tam, kde jsem je neočekával nebo ani neučil. Coaching mi dal zároveň možnost připravit se na některé situace, jednání,... předem a dal mi tak komfort připravenosti na téměř všechny možné eventuality. ...

…Co říci závěrem – snad jen – „díky, kouči, že jsi mi pomohl najít cestu tam, kde bych ji nečekal, a že jsi mi pomohl posílit moji důvěru v sebe sama a mé vlastní schopnosti“.

Tomáš Charvát - CFO - ScaniaLeasingRussia

Lukáš Stehlík

S koučem Stanislavem Nožinou jsem v roce 2012 absolvoval dvanáct koučovacích sezení, během kterých jsem pracoval celkem na dvou tématech. ... Oba (projekty) jsem díky Standovu koučování úspěšně dokončil a uvedl do praxe. Výsledek předčil mé původní očekávání...

Jako kouč se důsledně drží své role kouče, ale zároveň neomezuje sebe ani koučovaného otrockým sledováním schémat koučování. Nejvíce u Stanislava oceňuji jeho orientaci na výsledek, respektuplnost, naslouchání žádostem a potřebám, vysokou organizovanost koučovacích sezení vč. jejich záznamů. Výjimečné v jeho koučování je jeho energie a skutečný, nefalšovaný zájem a potřeba pomáhat. Koučování s ním není jen tlacháním o ničem, ale vždy užitečná práce na sobě samém a svých tématech s vysokou mírou měřitelné přidané hodnoty.

Kouče Stanislava Nožinu doporučuji každému, kdo potřebuje profesionálního kouče s lidským rozměrem a energií, jež motivuje.

Lukáš Stehlík - prokurista a ředitel pojištění, Scania Finance CER